Kliendid

DAVA Foods ja Eggo

Nr. 1 kodumaise munaperega Eggo oleme olnud koos alates Põhjamaade suurima munatööstusettevõtte Dava Foods sisenemisest Eesti turule.

Maks & Moorits

Turunduskommunikatsioon on toiduainetööstuse kommunikatsiooniplaanis vedavaks jõuks. Loovlahendused ja tugev PR koos aitab ehitada kvaliteedikuvandit.

Paavo Järvi Eesti Festivaliorkestri välisturneed ja Pärnu Muusikafestival 2018

Kultuur on Eesti ekspordi mootor! Seda näitas ka EV100 programm. Kultuurikommunikatsiooni planeerimine ja elluviimine Eestis ja rahvusvaheliselt on olnud meie jaoks kirss tordil.

Keskkonna- ja kliimavaldkonna projektid

Keskkonna- ja kliimavaldkond on teemad, millest ei saa enam ammu üle ega ümber. Balticid meeskond viib läbi valdkonnaga seotud uuringuid, aitab koostada plaane ja teemad igapäevaselt sõnastada.

Alonewolf & Stonewolf

Kuigi märkamatu, on veondus meie igapäeva väga oluline osa. Meil on olnud võimalus ülesehitada logistika ettevõtete Alonewolfi ja Stonewolfi brändistrateegiat ning hea kommunikatsiooni tööga aitasime Alonewolfile koju tuua ka 2018. aasta Autoveonduse Auhinna.

Eesti Paralümpiakomitee

Sport on parim viis kaasata inimesed ühiskonnaellu. Parasport on viis kaasata inimesed arvestades nende erivajadust. Olümpialiikumise lahutamatuks osaks on paraolüpmpia ning Eesti lippu hoiavad kõrgel meie parasportlased. Eesti Paralümpiakomiteega koostöös valmis arengukava järgmiseks olümpiahooajaks.

SYNLAB

SYNLABi labori roll Eesti tervisesüsteemis on tohutu. Paneme keerulise laborikeele inimestele kergesti mõistetavasse vormi ja kasvatame erinevate terviselugude kaudu üheskoos Eesti kodanike terviseteadlikkust.

Admirals

Kuidas juhtida sisekommunikatsiooni selliselt, et kaasatud oleksid töötajaid üle maailma? Meie meeskond aitas luua toimiva lahenduse ettevõtte sisekommunikatsiooniks ja aitab seda ka igapäevaselt ellu viia.

Mulgimaa

Eestimaal pole palju selliseid piirkondi, kus saabujale hakkab lisaks eesti keelele kõrva kohalik murre. Ent Mulgimaal see just nii on. Looduskaunid ja ajaloolised paigad, maitsev köök ja nutikad inimesed – läbi erinevate lugude ja sündmuskommunikatsiooni kasvatame Mulgimaa tuntust nii Eesti kui ka väljaspool piiri.

Chaga Health

Chaga ehk must pässik on meditsiiniseente kuningas! Meditsiiniliste seente kasvatamine on üks maaelu rikastamise võimalus. Iga hea toode vajab tutvustamist, nii ka kuninglikus staatuses chaga. Anname ettevõttele hoogu läbimõeldud kommunikatsioonitöö ja sõnumistrateegiaga.

Pardiralli

Pardiralli on päris lugu ja päris elu. See on kahtlemata üks Eesti kõige edukamaid heategevuskampaaniaid. Pardiralli kommunikatsiooni vedamine pole meile niivõrd töö kui missioon ja auasi.