Kliendid

DAVA Foods ja Eggo

Nr. 1 kodumaise munaperega Eggo oleme olnud koos alates Põhjamaade suurima munatööstusettevõtte Dava Foods sisenemisest Eesti turule.

Maks & Moorits

Turunduskommunikatsioon on toiduainetööstuse kommunikatsiooniplaanis vedavaks jõuks. Loovlahendused ja tugev PR koos aitab ehitada kvaliteedikuvandit.

Paavo Järvi Eesti Festivaliorkestri välisturneed ja Pärnu Muusikafestival 2018

Kultuur on Eesti ekspordi mootor! Seda näitas ka EV100 programm. Kultuurikommunikatsiooni planeerimine ja elluviimine Eestis ja rahvusvaheliselt on olnud meie jaoks kirss tordil.

Eesti Paralümpiakomitee

Sport on parim viis kaasata inimesed ühiskonnaellu. Parasport on viis kaasata inimesed arvestades nende erivajadust. Olümpialiikumise lahutamatuks osaks on paraolüpmpia ning Eesti lippu hoiavad kõrgel meie parasportlased. Eesti Paralümpiakomiteega koostöös valmis arengukava järgmiseks olümpiahooajaks.

Südameapteek

Meediakoolitused on vaid üks osa meie tööst. Apteek on täna avatud keskkond tuhande võimalusega. Proviisori oskus nõu anda aitab meil terve olla. Meediatöö ja uuenduslikud sotsiaalmeedia lahendused on siin oodatud ja abiks.

Alonewolf & Stonewolf

Kuigi märkamatu, on veondus meie igapäeva väga oluline osa. Meil on olnud võimalus ülesehitada logistika ettevõtete Alonewolfi ja Stonewolfi brändistrateegiat ning hea kommunikatsiooni tööga aitasime Alonewolfile koju tuua ka 2018. aasta Autoveonduse Auhinna.